02 Şubat 2009

Ceza Evinde Paşalara Ana Avrat !

Ergenekon operasyonlarının başlangıcını hatırlayalım .Dalgalar neden sonra aldı başını yürüdü ?
Vedat Yenerer
Evinde cephane bulunan insan.Şimdi ne oldu erener 11 ay sonra serbest kaldı üstelik malzemeler evinden çıkmamış iş yerinden çıkmış üstelik hepsi boş kovanlarmış üstelik gazetecilik görevi sırasında afganistan çeçenistan gibi ülkelerden topladığı şeylermiş yani ergenekonun bu kısmıda hikayeymiş !

Yenerer çıktı bir de anlattıklarına bakalım !

Emekli Orgenarallere nasıl davranıldığı sorusuna Yenerer, teröristler tarafından taciz edildiklerini söyledi ve "Emekli Orgenaraller bizim bir ilerki hücredeydi. Onlara ana avrat 24 saat bağırılıp küfür edildiğini biliyorum. Bu duruma cezaevi yönetimi hiç bir şey söyleyemezdi. Çünkü her yerde yasadışı örgüt, katiller ordusu diyorum ben... Çünkü onların çoğu insan öldürdüğü için orda. Askere kurşun sıkmış teröristler var içlerinde. Onlar her gün bir şeyi protesto ederler. F tiplerinde hepsi yan yana. Bağırdığınız zaman diğer avludan duyulurdu. Sabahtan akşama kadar küfür ederlerdi. Birbirlerini göremedikleri için fiziksel bir taciz söz konusu değildi."


Ya yuh artık ya bu nedir arkadaş.Bu insanlar neden aynı mekanlara konuluyorlar askere neden sövdürülüyor ? Bunu yapanlar YARGILANACAK MI ?

0 yorum:

Template by - Abdul Munir | Daya Earth Blogger Template