05 Ocak 2009

İsrail Filistin savaşı
İsrail hükümet sözcüsü açıklama yapıyor “uluslar arası alanda büyük bir var” peki anlayış,hoşgörü neye ? İsrail in gazze de yaptığı katliama.Çünkü İsrail meşru müdafada bulunuyormuş.Ben şimdi uluslar arası arenanın yani sizin o uluslar arası diyerek tüm ulusların başına dikdatör yaptığınız Avrupa nın dışından konuşuyorum.Sizin müdafanız kime karşı ?
Be hey insanlığın yok edicileri,be hey ölüm tanklarının efendileri on beş yaşında çocuklardan mı korktunuz kundakta ki bebeklerden mi ? Be hey lanetliler bu zulme sessiz mi kalınacak sandınız ?
Artık dünyanın kandırılan halkları insan hakları palavrasını gördü atık kimse avrupadan ses beklemiyor.Yaptığınız açıklamalar boşuna.Artık söylenecek sözü Avrupa nın ruhu kararmış sözcülerine bırakmıyoruz.Artık meydanlar bizim işgalimizdedir.Her meydanda sizlere ve zulmünüze binbir lanet okuyacağız.Artık gökler işgalimizdedir.Semalara açılan ellerimiz çocuklarımızdan önce Filistinli kardeşlere dualar gönderecek ve tıpkı gazzenin üzerine yağdırdığınız gibi üzerinize kinimizi,lanetimizi yağdıracağız.Artık sessizce ağlayan çocuklar büyüdü ve şimdi meydanlarımızda sıkılı birer yumruk oldular.İsrail gün gelecek meydanlarda ki çocuklarda büyüyecek…

1 yorum:

Filistin e can feda dedi ki...

artık biz buna inanmalıyız ki müslünanın müslümandan başka dostu yok olmayacakta.... çok uzak değil yakın zaman da olup biten Gürcistan-Rusya savaşında nasıl bütün avrupa ülkeleri hele ABD resmen ayağa kalkmıştı çünkü iki tarafta kendilerindendi o nedenle müdahale gerekiyo du ,ama şimdi taraflardan biri müslüman o nedenle şavaş ABD nin çoçuğu olan İsrail in istediği kadar sürebilir.Gerçek şu ki hak yenir ama hazmedilemez inanıyorum ki o masumların hakları o canilerin canını öyle bir yakacakti söndürmeye hiç bir AB ülkesinin gücü yetmeyecek.ALLAH FİLİSTİN İ VE ONU YANLIZ BIRAKMAYAN TÜM MÜSLÜMANLARI KORUSUN.

Template by - Abdul Munir | Daya Earth Blogger Template