30 Ocak 2009

Dünya Türk ü Tanıyacak Ama... (Davos)

Dün Akşam Davos toplantısı sırasında başbakan Erdoğanın tavrı belli şahsen takdir ettim ve bir vatandaş olarak aferin başbakanımıza dedim.Bunun yanında benim tam tersi düşüncelerimde insanlarda mevcut şöyle ki ; Bu Tayyip erdoğan bop eşbaşkanı,bu tayyip erdoğan yolsuzluklara göz yuman erdoğan gibi laflra dönüyor.
Benim anlamadığım ise bununla iç politikamızın ne alakasının olduğu.Orada Erdoğan değil Ahmet bilmem ne Mehmet bilmem ne de olsa yine takdir edecektik.Çünkü oradaki olay Türkiye yi bu kadar konuşturmayız idi ve Erdoğanda öyle yağma yok dedi olay budur ve bizim takdir ettiğimiz noktada budur.
Olayın asıl can alıcı noktası ise şu ki eğer bu takdir etme olayını abartırda oy a çevirirsek işte ozaman felaketimiz olur ! Evet Tayyip erdoğan orada Türkiye nin onurunu ön plana çıkarmış ve korumuştur ancak iç politikada anamızı ağlattığını unutmayalım
Dünya Türk ü tanısın tanımasına da biz de bu zulüm yasalarını çıkartan bizleri sefalete sürükleyen topraklarımızın üzerinde önemli ve tehlikeli kararlar alan hükümetten kurtulalım .

0 yorum:

Template by - Abdul Munir | Daya Earth Blogger Template