17 Mayıs 2008

Filistin davası soluk aldığımız sürece destek görecek

Usame bin laden israilin 60. zulüm yıldönümü nedeni ile bir ses kaydı yayınlamış ve filistin için çarpışmanın cihat etmenin bir görev olduğunu bunun dünyada tek bir müslüman kalana dek süreceğini ve filistinin bir karış toprağının verilmeyeceğini söylemiş çokta güzel söylemiş.İsrail ile barış marış olmaz. 60 yıldır müslümanların canına okuyorlar küçücük bebekleri öldürüyorlar yapmadıkları rezillik kalmadı bir şehri hapishane yaptılar.Batılı köpekler ve doğunun köpeği israil birbirinin kıçını yalıyorlar batının itleri bu şımarık köpeğe bir şey demiyor.

Ben kendi adıma korkak bir insanım gidip Filistinde bu direnişe bir katkıda bulunamıyorum ama DUA ETMEKTEN,oynaşan itler gibi birbirinin kıçını yalayan itlere LANET Etmekten korkmuyorum bunuda açık ve aleni yapıyorum ve Dua bile etmekten korkanlara söylüyorum bizde korkağız ama birde insanlık onuru var gerekirse tüm korkularımızı yeneriz !

14 Mayıs 2008

Nihat Genç için Yapılan şarkı ve klibi

BAŞBAKAN VE KORUMALARI

Başbakanlık korumaları başbakanın antalyaya yaptığı bir ziyaret sırasında başbakanı sosyal güvenlik yasası yüzünden eleştiren 46 yaşındaki bir işçiyi arabalarına alarak gözlerini bağlamış yarım saat dövdükten sonra tenha bir yerde bırakmışlar.İşkence gören işçi bırakıldığı yerde aracın plakasını alabilmiş ve korumalar hakkında suç duyurusunda bulunmuş.Başbakanlık korumlarınınsa ilk vukuatı değil korumalar daha önce gazetecilere silah çekme,başbakanın Ananıda al git dediği vatandaşı arabaya atıp dövme,yollarından çekilmediği için bir minibüs şöforünü dövme gibi bir çok vukatları var.
Tayyip erdoğan ülkemizi nasıl bir hale getirdi görüyorsunuz değil mi ? Kendisini eleştiren gazeteciler işten atılıyor.Kanallar kapanıyor insanlar işkence görüyor ve işleri başbakanı korumak olan insanlar şeylerinin keyfine insanlara saldırıyorlar.Nerde demokrasi hukuk adalet? Tayyip erdoğan ve korumaları ve hükümeti ve yandaşları ülkemizi kendi krallıklarını yaşayacakları ve bizlerinde onlara hizmet etmek görevini üstleneceğimiz bizler için bir zindan onlar için talan edecekleri meyve bahçesine çeviriyorlar.Bütün meyvelerimizi koparıp ziyan ediyorlar bir ısırık alıp atıyorlar bahçemiz talan oluyor bizlerin göz yaşları ile ağaçları sulamaya çalışıyorlar.
Göz yaşıyla sulanan ağaçlar kin,nefret ve isyan meyveleri verir sn başbakan

12 Mayıs 2008

Kanalturkün Satışı ve Akın İpek

Tuncay özkan Kanalturk televizyonunu sattı peki kime ?
Akın ipek'e
Bakalım Akın ipek kimmiş ;
Akın ipek beyin asıl işi davetiye ve kartvizit basmak.Yıllar içinde kendisi ticareti geliştiriyor ihracat yapmaya başlıyor,ticaret hayatı ilerlerken bir girişimde bulunuyor ve altın madeni satın alıyor bölgede siyanür ile altın çıkartıldığı için büyük tepki var ve maden kapatılmış akın beyde bu madenin araştırmasını yapıyor ve tekrar açılacağını düşünerek burayı satın alıyor nitekim maden açılıyor ve kendisinin deyimi ile;Halk ile anlaşarak tepkiyi azaltıyorlar ve siyanürlü altın çıkarma işine devam ediyorlar.Bu işten sonra Akın bey Bugün gazetesini satın alıyor Gazetenin satılma olayını bir arkadaşı vasıtası ile Nazlı ılıcak kendisine bildiriyor.Akın beyin iş hayatı dışında yakın olduğu camia tartışılıyor.
Akın bey TANCAY ÖZKANIN YILAN DEDİĞİ Fethullah Gülene kalpten bağlı kendisini tanıması yıllar öncesine dayanıyor ve kendisinin deyimi ile eğer vakti olsa gidip fethullah gülen okullarında gönüllü olarak hizmet verirmiş.Bir diğer konuda Akın beyin akp taraftarı olması konusu Akın bey;benim Akp ile bir bağım yok ancak Akp ekonomik anlamda istikrarı sağlayan bir hükümet bende istikrardan yanayım diyor.

Evet Tuncay özkan Kanalturkü sattı hayırlı uğurlu olsun efendim ne diyelim bilmem nekadar borcu varmış kanalın herhalde chp den gelen BELGESEL ödeneği borcu karşılayamadı !
Kimbilir belkide kanalın sn Akına satılması için akp baskı yapmıştır Tuncay bey'e
Şimdi benim fikrim şu ki Tuncay bey bu hareketten sonra Koşarak siyaset yolunda ilerlemeye devam edecek.Televizyonculuk hayatına ise iki şekilde devam edebilir ya kendisi bir televizyon açacak ve buranın tarafsız olduğunu idda edecek çünkü Kanalturkün belgesel olayından sonra tarafsızlığıa şey sürülmüş oldu (siyaset diyelim) yada kendisi bir figüran kullanacak ve yeni bir bağımsız(tarafsız) tv kanalı açtıracak figüran kullanabilir çünkü bu satıştan sonra kendisinin tarafsızlığınada şey sürülmüş oldu (ticaret).

11 Mayıs 2008

ŞEHİTLER BURUK PKK MECLİSTEN ÇIK

Çok fazla yazmak istemiyorum.Çok kısa belki bir iki cümle

Hiç şehit gördünüz mü bilmiyorum ama bir insan şehit olduğunda yüzü gülümser.Biz de şehitler veriyoruz on yıllardır ama şu son yıllarda bizim şehitlerimizin yüzünün gülümsediğini sanmıyorum ve şuna inanıyorum bizim şehitlerimiz belkide ağlıyorlar.Bizim şehitlerimiz topyekün buruklar ! Savaştıkları düşmanları ülkenin yönetildiği yere girmişler nasıl gülümsesin ki bizim şehidimiz ?
! ŞEHİTLER BURUK PKK MECLİSTEN ÇIK !

Template by - Abdul Munir | Daya Earth Blogger Template