26 Haziran 2008

Kene ve Kuş Gribi gibi Saldırılara Karşı Türk Devleti Önlem Almalı

İlk önce herşey üst üste ölümlerin ortaya çıkması ile başladı.Nedeni anlaşılamayan ölümlere yol açan virüsün kanatlı hayvanlardan bulaştığı ortaya çıkınca karantina bölgeleri ilan edildi binlerce kanatlı hayvan öldürüldü,kireçlerle gömüldü ve onlarca insanımız vefat etti.

Aradan zaman geçti unuttuk kuşların gribini zaten ölümlerde azaldı ve bitti.Derken sebebi belli olmayan ölümler yeniden hortladı bir iki derken bir süre sonra hastalığın adı kondu kırım bilmem ne ... hastalığın tarihçesi bile yayınlandı yani bize bakın bu yeni çıkmadı zaten vardı şimdi işte bilmem ne sebepten yeniden hortladı diyorlar hadi ya !!!
Hangi ülkedir yada ülke değildir kimdir nedir bilemem ama üzerimize saldırılar yapılıyor virüslü hayvanlarla insanlarımız öldürülüyor ( Kene aşısı çıktı 5 yıl düzenli o aşıyı olacakmışız kene ısırmayacakmış peki ne olacak ? o İlaç vucudumuzda nelere yol acacak ? )
Türk devleti halkına yapılan bu saldırılara karşı en yakın zamanda bir taktik geliştirmelidir.Sınır tutan askerimiz var ama birde Bilim adamlarına ihtiyacımız var gibi görünüyor !!!

Kene olayının bir saldırı olduğunun ispatı :http://gunluk-yorum.blogspot.com/2008/06/keneler-ieler-iinde-ormanlarimizda.html

0 yorum:

Template by - Abdul Munir | Daya Earth Blogger Template