29 Mayıs 2008

DİNLEME OLAYI (KİMİN İSTİHBARATI ?)

Bundan bir süre önce Askeri bir konuşmanın youtube sitesine konulmasından sonra Nihat Genç programında üst üste defalarca seslendi ' aman ha bu istihbarat oyunlarına gelmeyin bu fişleme olaylarını bırakın bizim fişlemeyle işimiz olmaz.Ankarada şu anda bir istihbarat savaşı dönüyor herkesin elinde birileri hakkında kasetler dolanıyor yapmayın! ' dediydi.Şimdi chp dinleniyormuş mhp de dinlendiğinden şüpheleniyor.

Hadi adamı kaale almıyorsunuz da belki doğrudur diye neden bir çalışma yapmıyorsunuz ? Baykal açıklama yaptı bu dinleme iç işleri bakanlığı ile ortak bir çalışma dedi yani güvenlik kuvvetleri bu işin ortağı dedi yani polis bu işi yaptı dedi.

Ben sağdan soldan duyduğum bir şeyi daha belirteyim insanların arasında şu konuşmalar dolanıyor

‘polis teşkilatının büyük bölümü fehullah gülen cematine mensup‘ Evet bu halk arasında dolanan fısıltıdır.Bende bilmeyen arkadaşlar için bir ekleme yapayım Tarikatlar,cematler öyle işleyişe sahiptir ki ve insanlar bu yerlere öyle bağlıdır ki 60 yaşında bir adam eline 20 tane cemat dergisini alıp hiçbir karşılık beklemeden cemat için bu dergileri satar ve parayı aynen teslim eder.Yani neredeyse tam bir teslimiyet !

(Buradan tüm cemaat ve tarikatlara öcü gözüyle baktığımız anlaşılmasın)

Devlet –devlet ötesi

Tarikat –Tarikat ötesi

Okyanus-okyanus ötesi !!!

0 yorum:

Template by - Abdul Munir | Daya Earth Blogger Template