23 Nisan 2008

Özgürce Harcayabileceğim Çokca Param Olsa

Eğer çok param olsaydı,yan, şöyle isteklerimi karşılamanın dışında özgürce harcayabileceğim çokça param olsaydı en uğrak yerim hayat kadınları olurdu.Belkide tek uğrak yerim.O özgürce harcayabileceğim paraları onlara dağıtırdım 'Alın' derdim.'Alın bu paraları pisliğin,rezilliğin en anlam kazandığı bu rezil kepaze yerdelerden kurtarın kendinizi.
Kimbilir ne zordur onlar için yaşamak nefes almak belki yalnız kalabildikleri bazı saatlerde yada yalnız hissettikleri çoğu dakikalarda ne küfürler sallıyorlardır hayata,varolmaya.
Yaşamak hayatın biryerlerinden ona tutunmak için kendini satmaktan daha ağır bir şey olabilir mi ?
Ne zevk için ,ne kızgınlıkla gelen ihanet için,yaşamak için sevişmek,satmak kendini hayvani şehvetlere.Ne ağır gelir insana yaşamak üzerinde hayvan gibi homurdanarak tepinen biri varken kimbilir belki bu hayatın en kahrolunan en ağlanacak dakikalarını yaşarken gülmek zorunda olmak.Hergün onlarca kez insanın kendiyle hesaplaşması ve kendine küfretmesi sonra tekrar kendini üç kuruş için teslim etmesi ne acıdır.
Ölüm insana bu kadar güzel ve yakışıklı görünmez herhalde genelevlerin dışında.
Özgürce harcayabileceğim çokça paralarım olsaydı en uğrak yerim hayat kadınları olurdu.Alın derdim bu paraları satmayın o mübarek bedenlerinizi.Boğulmayın satılmanın çoşkun seli altında.
Özgürce harcayabileceğim çokca paralarım olsa en uğrak yerim akıl hastanesi olurdu.Herşey değil bir şey düşüncelere boğar beni.Özgürce harcağabileceğim çokça paralarım olsa kalemini,fikrini,düşüncesini satan yazarları,aydınları nasıl kurtarırım bu genelev kağıtlarından,kirli çarşaf yazılarından.

0 yorum:

Template by - Abdul Munir | Daya Earth Blogger Template