30 Mart 2008

DEMİREL NEDEN TİNERCİ OLMADI

Başbakan erdoğan İstanbul’da Anadolu Aslanları İşadamları Derneği’nin 5. Olağan Genel Kurulu’nda ki konuşmasında 3 çocuk konuşmasına değinerek 3 çocuk yapmak imkansız bu çocuklar tinerci olur diyen cumhurbaşkanları var ozaman onlar neden tinerci olmadılar yoksa yolsuzluklara mı karıştılar demiş.Şimdi başbakan bu konuşmasında ne yapmaya çalışıyor ? Bahsi geçen cumhurbaşkanı Süleyman demireldir,demirelin ise nasıl zengin olduğu tüm halkımız tarafından bilinmektedir.Başbakan demirele atıf mı yapıyor bizimle dalga mı geçiyor ?
Sayın başbakan demirel yolsuzluk yapmadıysa bile sizin uyguladığınız politikalarla ülkemizin ekonomik durumu öyle bir yere gelmiştir ki artık 3 çocuk yetiştirmek için kesinlikle yolsuzluk yapmak gerekir.
Bakın bugün orta gelirli bir ailenin çocuğu üniversiteye gidemiyor.Dikkat edin düşük gelirli yada fakir bir aileden bahsetmiyorum orta gelirli bir aile diyorum.Yoksulluk sınırı 2 milyar diye devletinize bağlı istatistik kurumu açıklama yapıyor peki asgari ücret ne kadar ? bunun dörtte biri.
BİZ ÜÇ ÇOCUK YAPAMAYIZ !!! NE ADİ HIRSIZIZ NE DE SİYASETÇİ

0 yorum:

Template by - Abdul Munir | Daya Earth Blogger Template